EVE Galaxy Conquest zapowiedziany. Wkrótce premiera

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
0 1475
EVE Galaxy Conquest zapowiedziany. Wkrótce premiera

Kolejną rewelacją z EVE Fanfest 2023 jest zapowiedź EVE Galaxy Conquest – sieciowej strategicznej gry 4X, która pojawi się urządzeniach mobilnych, ale także na PC.

Soft-launch czyli niejako wersja beta (na mmobilki) jest wyznaczona na czwarty kwartał tego roku, a oficjalna premiera dopiero w 2025 roku.

Oficjalna strona

W  EVE Galaxy Conquest gracze muszą współpracować jako drużyna, aby walczyć z przeciwnikami o międzygwiezdną dominację, dowodząc ogromnymi armadami reprezentującymi jedno z czterech potężnych imperiów z  EVE Online.

Gracze dowodzą  kultowymi statkami i postaciami z EVE , eksplorując przestrzeń, eksplorując zasoby , poszerzając terytorium i eksterminując swoich wrogów. EVE Galaxy Conquest  umożliwia graczom wyznaczanie własnych celów, angażowanie się w dyplomację, współpracę nad wspólnymi celami i organizowanie skomplikowanych bitew PvP.

Galaxy Conquest będzie miało bardziej strategiczne podejście, ale to wciąż minimalistyczna forma EVE Online z charakterystycznymi dla tej serii elementami. 

Ciekawe, co stanie się z EVE Echoes, które przecież istnieje na rynku od dwóch lat i które porusza się w podobnych klimatach.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube