EVE Online otrzymało dodatek, który zmienił wszystko

Dodany przez guru 24 dni temu
6 3464
EVE Online otrzymało dodatek, który zmienił wszystko

Mowa o szumnie zapowiadanym rozszerzeniu “Havoc”, które wczoraj wieczorem zameldowało się na megaserwerze EVE Online.

Co w nim takiego wyjątkowego? Ano to, że “Havoc” kompletnie zmienia funkcjonowanie rozgrywki, pozwalając graczom-pilotom dołączyć do pirackich frakcji, uprawiać korupcję, niszczyć ekonomię i po prostu siać spustoszenie w New Eden na niespotykaną dotąd skalę. 

Frakcje Angel Cartel i Guristas to piloci kontrolowani przez sztuczną inteligencję, którzy nie chcą niczego więcej niż zawartość twojej ładowni. Ale teraz, po dwóch dekadach, zamiast walczyć z piratami, możesz do nich dołączyć.

Wraz z wydaniem nowego rozszerzenia EVE Online Havoc możesz dołączyć do frakcji Angel Cartel lub Guristas i zdobywać punkty lojalnościowe, angażując się w przestępczość w całej galaktyce Nowego Edenu. Możesz wymienić te nagrody na szereg nowych, potężnych statków, które pomogą ci w walce.

Dodatek “Havoc” wprowadził także nowy system/region – Zarakh, pojawiły się nowe rodzaje statków (w tym długo wyczekiwany statek klasy Tyran Azariel z Angel Cartel), nowe możliwości funkcjonowania Korporacji oraz całą masę pomniejszych zmian, które zrozumieją tylko doświadczeni gracze EVE Online.

Szczegóły TUTAJ (dodatek jest darmowy).

***

EVE Online znajduje się obecnie w bardzo dobrej kondycji. Liczba graczy online przekracza w ostatnich tygodniach 34 tys. osób, co jest najleszym wynikiem od lutego 2022 roku.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube