EVE Online otwiera się na nowych graczy. Idealny moment na rozpoczęcie przygody

34986928473 3396a8207d b

Wszyscy się chyba zgodzimy, że największą bolączką EVE Online był wysoki próg wejścia. Nowi gracze, którzy nigdy wcześniej nie próbowali tego MMORPG, odbijali się od ściany, co niestety skutkowało szybkim uninstallem.

Dlatego przez ostatnie lata CCP pracowało na tym, aby uprościć początek rozgrywki i wyjaśnić “zielonym” użytkownikom, o co tutaj chodzi.

Dzisiejsza premiera aktualizacji “Gateaway-Quadrant 3” wprowadziła właśnie kolejne ulepszenie “New Player Experience” polegające na przybliżeniu fabuły gry, wytłumaczenie - krok po kroku - obowiązującego interfejsu i przede wszystkim zachęcenie ów newbie do kontynuowania przygody. 

Nowi gracze pomagają rozwijać grę, wzmacniać społeczność i utrzymywać ciekawe i wciągające historie na świecie. W ramach nieustających starań o przyjęcie nowych graczy do New Eden, pierwsze momenty rozgrywki EVE zostały przekształcone w przystępne i fascynujące doświadczenie oparte na fabule.

Głównym celem tej nowej przygody jest przeżycie przez graczy zabawnej i bogatej emocjonalnie narracji, a także nauczenie się podstawowych umiejętności, których potrzebują, aby się rozwijać. Miejmy nadzieję, że angażując się w tę świeżo wymyśloną zawartość, nowicjusze w EVE Online będą mieli przyjemniejsze pierwsze kroki w grze, co doprowadzi do zwiększenia retencji i wzbogacenia szerszej społeczności EVE swoją obecnością.

Jeśli marzyliście o rozpoczęciu przygody z tym legendarnym MMORPG, to teraz jest ku temu idealna okazja. Najtrudniejszy MMORPG staje się bardziej przyjazny.

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

29 komentarzy