EVE Online przeszło rewolucję. Pod względem grafiki oraz rozgrywki

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
2 4919
EVE Online przeszło rewolucję. Pod względem grafiki oraz rozgrywki

EVE Online właśnie przeszłą małą/dużą rewolucję.

Wczorajsza aktualizacja wczorajszy dodatek wprowadziła dwie bardzo ważne rzeczy, które na pewno wpłyną na grywalność, ale przede wszystkim na przystępność tej produkcji. Być może EVE Online nie będzie już nazywany “najtrudniejszym MMORPG” na świecie.

Ale do rzeczy. Pierwszą nowością jest AIR Career Program, dzięki któremu nowe osoby – dopiero wkraczające do świata EVE Online – w łatwy sposób poznają tajniki gry.

Program kariery AIR pomaga pilotom opanować podstawy, udostępniając listę zalecanych działań, które odpowiadają poziomowi doświadczenia gracza, śledząc postępy w aktywności i oferując nagrody po wykonaniu zadania. Panele informacyjne wyposażone w filmy instruktażowe, wskaźniki interfejsu użytkownika i przewodniki nawigacyjne, aby pomóc pilotom w osiągnięciu ich celów.

Nowi gracze mogą wybrać jedną z czterech ścieżek rozwoju/kariery:

  • Explorer
  • Industrialist
  • Enforcer
  • Soldier of Fortune

EVE Online doczekało się także kolejne upgrejdu graficznego (w ramach kampanii EVE Evolved). Ulepszone tekstury, mgławice w wyższej rozdzielczości, ulepszone wizualizacje chmur, zbalansowany dźwięk silnika statku, tryb kompaktowy dla funkcji Photon UI, nowy design asteroid… to tylko niektóre z nowinek, które są już obecne w EVE Online.

A to tylko początek zmian, bo w niedalekiej przyszłości EVE Online doczeka się kolejnych “liftingów”, ponadto otrzyma wsparcie dla next-genowych technologii graficznych.

Patrząc na poniższe obrazki & filmiki aż trudno uwierzyć, że mówimy o produkcji z 2003 roku.

***

Teoretycznie EVE Online działa w modelu Free-To-Play, jednak dostęp do wszystkich funkcji gry wymaga już opłacania miesięcznego abonamentu.

Zagracie TUTAJ.

 


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube