EVE Online stał się ładniejszy. Najnowszy update ulepszył grafikę

Dodany przez guru około 4 lata temu
1 2809
EVE Online stał się ładniejszy. Najnowszy update ulepszył grafikę

Pewnie tego nie zauważyliście, ale ostatnia aktualizacja w EVE Online (zatytułowana “Clear Vision”) wprowadziła wiele ulepszeń graficznych, dzięki czemu ten niesamowity MMORPG wygląda jeszcze ładniej.

Zaimplementowano poprawki do stacji Jita IV oraz pobliskich struktur; dodano nowy efekt graficzny podróży pomiędzy różnymi typami lokacji w New Eden; pojawiła się nowa animacja tuneli skoków; płynniejsza kamera; dodatkowe kolory itd. 

Największą nowością “Clear Vision” są jednak dalsze ulepszenia gry przy użyciu “Adaptacyjnego Wyostrzania Kontrastu (CAS), który bierze pod uwagę kontrast pikseli podczas procesu wyostrzania. CAS dokładnie wyostrzy wizualizacje w całym Nowym Edenie, w tym w obszarach o dużych różnicach kontrastu, zapewniając jeszcze większą przejrzystość i zanurzenie na powierzchniach księżyca, kadłubach statków i innych”.

EVE Online może i wystartował w 2003 roku, ale za cholerę nie widać na nim tak podeszłego wieku. To efekt ciągłych upgrade’ów (takich jak Clear Vision) i zaangażowania CCP, które dba o swój sztandarowy produkt w sposób wzorowy.

Zagracie TUTAJ.

(omówienie "Clear Vision od 2:20)


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube