Fallout Shelter Online. Tak, to będzie MMORPG na podstawie Fallout'a

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
3 9062
Fallout Shelter Online. Tak, to będzie MMORPG na podstawie Fallout'a

I jak tutaj nie zazdrościć Japończykom, Koreańczykom, Chińczykom, w ogóle wszystkim Azjatom, którzy przynajmniej kilka razy na rok otrzymują totalne „exclusivy” skierowane tylko i wyłącznie na ich rynek. 

Z jednej strony Need For Speed Online, Titanfall Online, Call of Duty Online, albo – jak w tym przypadku – Fallout Shelter Online, czyli mobilny MMORPG oparty na bardzo popularnej steamowej grze Fallout Shalter (skierowanej dla jednego gracza). 

Pierwsze testy mają ruszyć na początku 2018 roku. Na razie nie ma mowy o anglojęzycznej wersji ani tym bardziej ekspansji na Zachód.  

Nie dostaliśmy żadnych materiałów z gry, jedynie promocyjny plakat oraz szczątkowe informacje, który niewiele nam mówią. Wspomniano o postapokaliptycznym świecie, GvG, rozbudowanym systemie rozwoju postaci, słodszej niż zwykle grafice oraz „głębokim” klimacie. 

Gracz buduje kryptę (tytułowy schron przeciwatomowy), a następnie zarządza nią jako jej nadzorca, sprawując kontrolę nad mieszkańcami i dbając o ich zadowolenie. Może przyjmować do krypty ocalałych z pustkowi, a następnie przydzielać ich do pracy w różnych pomieszczeniach wytwarzających określone rodzaje surowców, takie jak np. stimpaki, woda czy jedzenie.

Tak wygląda rozgrywka w singlowymFallout Shelter, więc dodajcie do tego tryb wielosobowy, a mniej więcej wyjdzie nam Fallout Shelter Online. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube