Fan Elder Scrolls Online dokopał się w plikach gry do nowego dodatku i klasy

Eeee

Jeszcze niedawno wszystkie te przecieki wyglądały na pobożne życzenia, ale teraz nabierają coraz realniejszych kształtów. 

Jeden z fanów gry jakimś cudem dokopał się w plikach ESO (nie pytajcie nas jak tego dokonał, bo tego nie wiemy) do bardzo ciekawych rzeczy. Wynika z nich jednoznacznie, że kolejnym dodatkiem do Elder Scrolls Online będzie „Elsweyr”, a razem z nim dostaniemy nową klasę – Nekromantę oraz nową fabułę, która będzie się kręcić wokół smoków!

"Elsweyr – jedna z prowincji leżących na Tamriel. Jej stolicą jest Torval. Jest to ojczyzna Khajiitów, rasy zwierzęcej z wyglądu przypominającej koty. W czasie trwania The Elder Scrolls V: Skyrim, prowincja podzielona jest na dwa państwa, oba rządzone przez Aldemerskie Dominium. Anequina na północy obejmuje pustynię podobną do Złych Ziem w Hammerfell, natomiast klimat południowego Pelletine, złożony jest z różnorodnych gęstych dżungli i lasów porównywalnych z Puszczą Valen".

Oficjalna zapowiedź nowego dodatku podobno ma nastąpić w najbliższym tygodniu (7-13 stycznia). Z kolei jego premiera jest zaplanowana na połowę roku. 

Jeśli to prawda, to szykuję się kolejna znakomita przygoda (po Morrowind oraz Summerset). 

Zobacz także

29 komentarzy