Fantastyczny Monster Hunter World startuje o godzinie 18:00!

Mons

Przed nami największa premiera tego miesiąca (ex aequo z World of Warcraft: Battle For Azeorth) i jedna z największych w tym roku. Monster Hunter World debiutuje dzisiaj na komputerach osobistych i nie ma wątpliwości, że bardzo mocno zamiesza na rynku. 

Konsolowa wersja gry, która wystartowała na początku 2018 roku, okazała się wielkim hitem (8,3 mln sprzedanych kopii). To samo powinno mieć miejsce w przypadku Monster Hunter World na PC. Wystarczy tylko spojrzeć na recenzje (pisaliśmy o tym wczoraj), które w większości przypadków utrzymują się na poziomie 9/10 lub nawet 10/10. 

Wygląda na to, że Capcom stworzył (prawie) idealną grę!

Monster Hunter World (PC) powinien wystartować około 18:00 czasu polskiego. Gdzie? Na Steamie (TUTAJ). Platforma Valve jest jedynym miejscem, w którym zagramy w pecetowego MHW. 

Standardowa cena Monster Hunter World wynosi 260 zł (wiem, drogo jak cholera), jednak w zewnętrznych sklepach z kluczami możecie nabyć MHW za 180-190 zł (np. Gamivo.com). Istnieje też trzecie wyjście: poczekać na (tańszą) pudełkową wersję gry, która zadebiutuje w Polsce na początku września. 

Monster Hunter World, tak jak każda inna gra z tej serii, skupia się na potyczkach z wielkimi (epickimi) bossami. Najpierw jedank musicie wybrać jedną z 14. dostępnych broni (takie zastępstwo dla klas postaci). Każdy oręż cechuje inny wachlarz umiejętności i styl prowadzonej walki, więc zastanówcie się trzy razy, zanim zdecydujecie się na jakiś rynsztunek. 

 1. Great Sword
 2. Sword & Shield
 3. Dual Blades
 4. Long Sword
 5. Hammer 
 6. Hunting Horn
 7. Lance
 8. Gunlance
 9. Switch Axe
 10. Charge Blade
 11. Insect Glaive
 12. Bow
 13. Light Bowgun
 14. Heavy Bowgun

Zobacz także

49 komentarzy