Festiwal Z.Ł.O.gnia jest już dostępny w Hearthstone

Ragnaros heats up hearthstone with an extra crispy celebration 2

Liga Z.Ł.A. rozbiła się na Czarnej Górze. Z drogi, Ragnarosie. Czas rozpocząć... FESTIWAL Z.Ł.O.GNIA!

W ciągu najbliższych trzech tygodni w Hearthstone zapanuje niezwykle ognista atmosfera! Od 10 lipca, godz. 20:00 czasu polskiego do 31 lipca, godz. 19:00 czasu polskiego gracze mogą walczyć o nagrody, biorąc udział w następujących wydarzeniach:

  • Zderzenie z Czarną Górą, tydzień 1 (10-17 lipca): To przygoda dla jednego gracza, któremu przyjdzie dowodzić całą drużyną! Graj jako różni członkowie Ligi Z.Ł.A. i walcz z bossami Czarnej Góry. Możesz zdobyć rewers Ragnaros, jeśli pokonasz wszystkich 8 bossów. Z kolei za pokonanie 4 bossów po raz pierwszy otrzymasz pakiety kart z Wybawców Uldum. Na graczy czekają również nagrody za jak najszybsze pokonanie przeciwników.

  • Zderzenie z Czarną Górą, tydzień 2 (17-24 lipca): W tym tygodniu podczas walki z bossami Czarnej Góry wcielisz się w prawdziwego Arcyzłoczyńcę! Pokonaj 4 bossów, aby zdobyć pakiety kart z Wybawców Uldum. Za pokonanie 8 bossów w Twoje ręce powędruje złota karta Intryga Rafaama.

  • Pojedynek płomieni (24-31 lipca): Nowa Karczemna bójka gracz vs. gracz, w której tylko najlepsze talie dotrą na sam szczyt góry. Uczestnicy otrzymają losową talię. Jeśli przegrają, w kolejnym meczu otrzymają talię, którą zostali pokonani. Za pierwszą wygraną bójkę gracz otrzyma jeden pakiet kart z Wybawców Uldum.

Przez pierwsze dwa tygodnie Festiwalu Z.Ł.O.gnia to gracze ujawniają karty z Wybawców Uldum! Działajcie razem z innymi uczestnikami, aby wspólnymi siłami pokonać 25 milionów bossów w Karczemnych bójkach, związanych z wydarzeniem i w ten sposób ujawnić nowe karty.

  • 25%: ujawnienie kart, cz. 1

  • 50%: ujawnienie kart, cz. 2

  • 75%: ujawnienie kart, cz. 3

  • 100%: ujawnienie legendarnych kart

 Przez pierwsze siedem dni Festiwalu Z.Ł.O.gnia poza zwykłymi, codziennymi zadaniami, codziennie odblokowywane będzie nowe legendarne zadanie. Po więcej informacji zapraszam tutaj. 

Zobacz także

4 komentarzy