FFXIV zdrożeje, ale tylko w Ameryce! Za to stare wydarzenie powróci dla wszystkich!

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
8 865
FFXIV zdrożeje, ale tylko w Ameryce! Za to stare wydarzenie powróci dla wszystkich!

Square Enix informuje, że Final Fantasy XIV zdrożenie od 25 czerwca, ale tylko w Stanach Zjednoczonych. Oficjalny sklep MMORPG-a zacznie doliczać podatek od sprzedaży do opłat subskrypcyjnych, a także wszelakich innych zakupów. Wielkość podatku będzie dostosowana do konkretnego stanu i lokalizacji. Zmiana nie działa wstecz, więc jeśli ktoś tutaj korzysta z usług z Ameryki Północnej, to zachęcany jest do kupienia tego, czego potrzebuje przed 25 czerwca.

Podobno nie jest to żadna nowość w Stanach Zjednoczonych i taki podatek obowiązywał w niektórych stanach. Teraz dotknie większej ilości miejsc „nowego kontynentu”. Z dobrych wieści, do gry powraca wydarzenie Breaking Brick Mountains, związane z DragonQuest X. Event rusza 5 czerwca i dostępny będzie przez dwa tygodnie. Będziecie mieli okazję na zdobycie starych nagród.

Aby wziąć udział w zabawie, musicie porozmawiać z Havak Alvak w Ul’dah. Jeśli ukończycie serię zadań, to otrzymacie hełm Thug’s Mug helm oraz miniona Wind-up Brickman. Z kolei King Slime Crown będzie do kupienia u Toughie, również w Ul’dah. Życzę udanej zabawy!


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube