FFXIV zgarnia kolejne nagrody, a twórcy gry pomagają Ukrainie

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
3 1091
FFXIV zgarnia kolejne nagrody, a twórcy gry pomagają Ukrainie

Kolejny plebiscyt za nami i kolejny raz Final Fantasy XIV wychodzi z workiem nagród. Nowy “Król MMORPG” nie ma sobie równych.

FFXIV był nominowany w trzech kategoriach podczas SXSW Awards… i wygrał w nich wszystkich. Także w tej najważniejszej – Game of the Year (Gra Roku).

  • Game of the Year
  • Excellence in Original Score
  • Excellence in Narrative

Dzieło Square Enix zostawiło w tyle takie hiciory jak Resident Evil Village, It Takes Two, Marvel’s Guardians of the Galaxy czy Deathloop.

Gratulujemy!

Japończycy ogłosili także pomoc (finansową) dla Ukrainy, a ściślej mówiąc dla ukraińskich uchodźców, którzy z powodu wojny musieli uciekać ze swoich domów i swojego kraju.

Square Enix przekazało już 500 tysięcy dolarów darowizny na rzecz ONZ. 

Grupa Square Enix ogłosiła dziś darowiznę w wysokości 500 000 USD na rzecz Biura Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w celu udzielenia pomocy humanitarnej ludności ukraińskiej, która szuka schronienia w sąsiednich regionach. Ponadto uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy dla pracowników na rzecz Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, UNICEF i Lekarzy bez Granic.

Mamy szczerą nadzieję, że pokój zostanie przywrócony, a osoby dotknięte kryzysem odzyskają spokój życia tak szybko, jak to możliwe.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube