Final Fantasy XIV jako gra Free-to-Play?

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
24 3553
Final Fantasy XIV jako gra Free-to-Play?

Zapomnijcie. Nic takiego się nie wydarzy.

Naoki Yoshida został zapytany, czy Final Fantasy XIV przejdzie na Free-to-Play. W końcu mamy dziesięciolecie gry, a także coraz większa jej zawartość udostępniona jest za darmo. Deweloper wprost poinformował, że Square Enix nie ma takich planów i obecny model będzie kontynuowany. Fakt, że kolejne rozszerzenia będą darmowe, nie zmienia faktu, że FFXIV pozostanie grą abonamentową.

Ponownie Yoshi-P musiał wypowiedzieć się na temat możliwości przeskoczenia fabuły w tym MMORPG-u. Przed nami dodatek Dawntrail od którego wiele osób chętnie zaczęłoby swoją przygodę z Final Fantasy XIV. Niekoniecznie nadrabiając wcześniej wiele godzin historii z podstawki oraz starych rozszerzeń. Zwłaszcza, że to koniec pewnej ery dla FFXIV i pora na nowe!

Naoki Yoshida ponownie zaznacza, że ekipa zdaje sobie z tego sprawę i szykuje odpowiednie rozwiązanie. Nie chcą dać możliwości po prostu ominięcia całej fabuły, bo jest ona istotna dla tego MMORPG-a – stanowi jego ważną część. Niemniej Square Enix zaadresuje ten temat. Jakaś forma przeskoczenia historii pojawi się w Final Fantasy XIV.


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube