Final Fantasy XIV obchodzi 5. urodziny, chociaż "nie powinno"

1vrlianpwks5uzsz5sj7aewli8

Sierpień to niezwykle zajęty miesiąc w Final Fantasy XIV. To wtedy bowiem Square Enix świętuje urodziny swojego całkiem udanego MMORPG-a.

No, firma świętuje dokładnie debiut Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, bo jakby tak się uprzeć to sama seria jest nieco starsza. „Zapominamy” bowiem o niechlubnej premierze z 2011 roku. Jak jednak widać, da się odbić od dna i dostarczyć graczom produkt, który aktualnie jest w TOP-ce gatunku.

Mija pięć lat od kiedy odnowione Final Fantasy XIV bawi graczy w modelu Pay-to-Play, co dzisiaj może wydawać się niesamowitym osiągnięciem (i takim jest!). Z tego powodu co tydzień uruchomione zostanie specjalne wydarzenie, dzięki czemu nie będziemy mieli ani chwili wytchnienia.

Mowa tutaj nie tylko o wiadomości od deweloperów, głosowaniu na ulubioną muzykę, konkursie na projektanta wnętrz, czy też evencie nawiązującym do Monster Hunter: World. Pełną rozpiskę atrakcji znajdziecie tutaj.

Na Final Fantasy XIV można narzekać dowoli i wytykać sporą ilość niedoróbek, czy pierdółek. Niemniej jest to zdecydowanie gra warta uwagi, tylko trzeba dać jej szansę oraz przebić się przez początkowy etap.

Ach, zapomniałbym. Wszystkiego najlepszego FFXIV!

5 komentarzy