Final Fantasy XIV obchodzi 5. urodziny, chociaż "nie powinno"

1vrlianpwks5uzsz5sj7aewli8

Sierpień to niezwykle zajęty miesiąc w Final Fantasy XIV. To wtedy bowiem Square Enix świętuje urodziny swojego całkiem udanego MMORPG-a.

No, firma świętuje dokładnie debiut Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, bo jakby tak się uprzeć to sama seria jest nieco starsza. „Zapominamy” bowiem o niechlubnej premierze z 2011 roku. Jak jednak widać, da się odbić od dna i dostarczyć graczom produkt, który aktualnie jest w TOP-ce gatunku.

Mija pięć lat od kiedy odnowione Final Fantasy XIV bawi graczy w modelu Pay-to-Play, co dzisiaj może wydawać się niesamowitym osiągnięciem (i takim jest!). Z tego powodu co tydzień uruchomione zostanie specjalne wydarzenie, dzięki czemu nie będziemy mieli ani chwili wytchnienia.

Mowa tutaj nie tylko o wiadomości od deweloperów, głosowaniu na ulubioną muzykę, konkursie na projektanta wnętrz, czy też evencie nawiązującym do Monster Hunter: World. Pełną rozpiskę atrakcji znajdziecie tutaj.

Na Final Fantasy XIV można narzekać dowoli i wytykać sporą ilość niedoróbek, czy pierdółek. Niemniej jest to zdecydowanie gra warta uwagi, tylko trzeba dać jej szansę oraz przebić się przez początkowy etap.

Ach, zapomniałbym. Wszystkiego najlepszego FFXIV!

Zobacz także

5 komentarzy