Final Fantasy XIV oferuje 6 dni darmowego grania dla nieaktywnych graczy

Ffxiv 6

Square Enix powraca ze swoją kampanią przewidzianą dla nieaktywnych i powracających graczy Final Fantasy XIV. Dzięki tej ofercie możecie za darmo pograć w tego MMORPG-a przez całe 6 dni. Warunek jest prosty – Wasze konto nie mogło być aktywne przez przynajmniej 30 dni. Jeśli tak też było, to do 16 sierpnia możecie korzystać z oferty.

Jak to dokładnie działa? Free Login Campaign dostępne jest dla osób, które zakupiły w przeszłości Final Fantasy XIV i zarejestrowały swoje konto w grze. Równocześnie, przez przynajmniej ostatni miesiąc nie było ono (konto) aktywne, tzn. nikt na nim nie grał. Po spełnieniu tych wymagań, możecie skorzystać z oferty. Zapewni ona 6 dni grania bez żadnych opłat w Final Fantasy XIV. Warto jednak zanotować, że są to 144 godziny rzeczywistego czasu, a nie czasu gry.

Jeśli zatem aktywujecie swoje darmowe 6 dni grania dzisiaj (10 sierpnia), wtedy zakończy się ono 16 sierpnia, bez względu ile z tego czasu wykorzystacie. Weźcie również pod uwagę, że macie ograniczony czas na odebranie tej oferty, bowiem jedynie do 16 sierpnia. Jest to zatem idealny czas, aby skorzystać z darmowego grania w Final Fantasy XIV, o ile temat Was w ogóle interesuje.

Więcej informacji na temat oferty znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

5 komentarzy