Final Fantasy XIV otrzymało „finałową” aktualizację przed Shadowbringers

Wpxdd7e1zdgsn7d4ittbsmymfi

Shadowbringers zbliża się do nas wielkimi krokami, a Square Enix przygotowuje graczy do wielkiego wydarzenia. W różnych lokacjach zaczęły zbierać się wędrowne moogles. Istoty te znajdziecie w Limsa Lominsa Lower Decks, New Gridania oraz Ul'dah – Steps of Nald. Wygląda na to, że one posłużą nam za heraldów nowych wydarzeń w Final Fantasy XIV. Wiemy, że całość zwieńczona zostanie nadchodzącym eventem.

Tak poza tym, zwiększono szansę na drop Hallowed Kamuy Fife w Wreath of Snakes (Extreme). Przedmiot ten można również wymienić za 99 Seiryu Totem. Naprawiono kilka błędów, oraz Item Shop wyposażono o kilka przedmiotów kosmetycznych.

Jak widzicie, zawartość nie jest powalająca, ale wszystkie „major patche” do Final Fantasy XIV mamy już za sobą. Teraz czekamy na Shadowbringers oraz wydarzenie, które zapowiedzą moogles. Z przecieków wynika, że udamy się do starych dungeonów, aby zdobywać walutę do wydania na użyteczne przedmioty. Miejmy nadzieję, że Square Enix zaskoczy nas czymś bardziej spektakularnym!

Zobacz także

2 komentarzy