Final Fantasy XIV otrzymuje nowy dungeon oraz poziom Savage w ostatnim rajdzie

Ffxiv pub patch5.05 10

Nie minął nawet miesiąc od premiery dodatku Shadowbringers, a Final Fantasy XIV już dodaje kolejną zawartość do gry. MMORPG od Square Enix otrzymał aktualizację 5.05, która wprowadza poziom Savage do rajdu Eden’s Gate. Jeśli zatem szukacie wyzwania na najwyższym poziomie, to cóż – życzę Wam powodzenia oraz dobrej zabawy!

Co dla śmiertelników? Nowy treasure hunt dungeon, czyli Dungeons of Lyhe Ghiah, Maksymalnie osiem osób może wybrać się na wycieczkę po nowej instancji, aby zdobyć szansę na zdobycie rzadki i unikalnych nagród. Nowym tomestonem, czyli specjalną walutą, jest Phantasmagoria. Standardowo, zbieramy ją za ukończenie konkretnej zawartości Final Fantasy XIV i wymieniamy na sprzęt.

Square Enix wspomina również, że crafterzy powinni być zadowoleni, bowiem pojawiło się sporo nowych receptur. Prócz nich, mamy nowe umeblowanie, wierzchowce (łóżko!), miniony oraz kilka innych atrakcji. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Ach, zapomniałbym. Na 7 sierpnia zaplanowane zostało sezonowe wydarzenie – Moonfire Faire. Pojawi się specjalne zadanie z nagrodą, ale szczegółów jeszcze nie znamy. Te pojawią się wkrótce.


Zobacz także

12 komentarzy