Foxhole to MMO, w które musicie zagrać. Wielki update zawitał na serwery

Dodany przez guru ponad rok temu
4 6666
Foxhole to MMO, w które musicie zagrać. Wielki update zawitał na serwery

A jeśli w gatunku Massively Multiplayer Online szukacie różnorodności czy unikalności, polecamy sprawdzić Foxhole. To gra inna niż wszystkie.

"W Foxhole będziesz pracować z setkami tysiącami graczy, aby kształtować wynik uporczywej wojny online. Każdy żołnierz jest graczem, który przyczynia się do wysiłku wojennego poprzez logistykę, budowanie baz, zwiad, walkę i nie tylko".

Wczoraj zawitała tam jedna z największych aktualizacji w historii – Entrenched.

Do gry dodano czternaście nowych regionów, a świat Foxhole powiększył się do niespotykanych wcześniej rozmiarów. W efekcie gra jest teraz w stanie wspierać nawet 3000 graczy (równocześnie uczestniczących w tej samej wojnie).

Wprowadzono także nowe środowiska gry (miasta, wioski, bazy itd.), uniformy, maszyny (dla każdej z frakcji), karabiny, nowy rodzaj kamery (Tactical Camera) czy możliwość tworzenia okopów (co pozwoli uniknąć ostrzału przeciwnika).

Twórcy chwalą się także totalnym ulepszeniem systemu budowania. Dzięki nowym funkcjom oraz ogólnemu Quality of Life, otrzymamy jeszcze więcej możliwości rozwoju np. “maszynownie w bunkrach mogą być teraz używane do zasilania świateł na szczycie bunkrów, zapewniając im lepszą widoczność w nocy”.

Dzięki trwającej promocji, Foxhole zgarniecie już za 50 złotych.

Wbijajcie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube