Foxhole wystartował. To izometryczny shooter MMO z walkami na 400 osób!

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
6 6668
Foxhole wystartował. To izometryczny shooter MMO z walkami na 400 osób!

Mamy dobrą i złą wiadomość. Którą chcecie usłyszeć najpierw?

Zacznijmy od tej dobrej. Dosłownie przed chwilą (około godziny 16:00 czasu polskiego) miała miejsce premiera Foxhole na STEAM. To jeden z najciekawszych tytułów tego roku, który wreszcie jest prawdziwym i co najważniejsze MASOWYM shooterem MMO. Wyobraźcie sobie taktyczne, wymagające współpracy walki z udziałem nawet 400 osób ( 200 osób po jednej stronie, 200 osób po drugiej stronie). Prawdziwy „Massively multiplayer sandbox war game”.

A wszystko osadzone w przyjemnej dla oka izometrycznej grafice.

Teraz zła informacja. Niestety Foxhole jest dostępny w systemie Early Access i niestety trzeba za niego płacić. Firma Clapfoot wyznaczyła cenę na 20 euro (85 zł), chociaż przez najbliższy tydzień możecie nabyć Foxhole w 10-procentowej promocji (18 euro – 80 zł). Niewiele to zmieni, ale zawsze to 4,25 zł w kieszeni:)

Pozostaje dylemat. Czy nietypowy, aczkolwiek bardzo intrygujący Foxhole jest wart takich pieniędzy? Nie pomogę wam podjąć decyzji. Mogliście skorzystać z darmowych weekendów, które odbywały się na wiosnę. Ja skorzystałem i nie żałuję. Grało się świetnie.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube