GameForge ma problemy również w Aionie

Aion .the.tower.of.eternity.full.687026

Guru pisał Wam wczoraj o fatalnej sytuacji europejskich serwerów TERA Online, za które odpowiada GameForge. Dzisiaj z kolei zajmiemy się lokalną wersją Aiona, gdzie również nie jest za wesoło.

Wszystko za sprawą pewnych zmian wprowadzonych przez rzeczonego wydawcę gry. Po opublikowaniu aktualizacji 5.6, dwa dungeony Luna oferowały o wiele ciekawsze nagrody niż w przeszłości. Twórcy potwierdzają, że obserwowali jak zmiana ta wpłynie na gospodarkę serwera. Jak widać nie spodobało im się to, co zobaczyli, bowiem przyszła pora na redukcję łakoci. Modyfikacje dotknęły dwóch instancji - Mechanerk's Weapons Factory oraz Hell Pass.

W tej pierwszej zmniejszono ilość zdobywanych manastones z Mechanerk's Special Gold Chest. Redukcja dotknęła również Holy Upgrade Serum z Mechanerk's Noble Treasure Chest oraz Mechanerk's Powerful Treasure Chest.

 W drugim dungeonie zmniejszono szansę na zdobycie przedmiotu All-Powerful Enchantment Stone z Superior Hell Pass Reward Bundle oraz Premium Hell Pass Reward Bundle. Dla osób niezaznajomionych z produkcją, te modyfikacje pewnie nie wydają się nazbyt dramatyczne. Inaczej uważa jednak społeczność gry, która niemal jednogłośnie wyraziła swoje niezadowolenie z tych zmian.

Nie chodzi tutaj nawet o fakt, że będzie ciężej zdobyć wspomniane powyżej przedmioty. Gracze zwracają uwagę, że teraz te dwa dungeony zwyczajnie nie są już tak kuszące. GameForge pozbawiło ludzi możliwość zdobycia ekwipunku (ulepszenia go) bez konieczności sięgania do portfela lub poświęcania połowy swojego życia.

Największy zaś żal gracze mają o to, że region europejski jest jedynym, który raz na jakiś czas dostaje takie zmiany…

Zobacz także

9 komentarzy