GameForge zabiło Kingdom Under Fire 2 - zamknięcie serwerów!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
6 3389
GameForge zabiło Kingdom Under Fire 2 - zamknięcie serwerów!

I chyba nikt nie jest zaskoczony takim obrotem sprawy.

Od samego początku było wiadomo, że Kingdom Under Fire 2 będzie miało ogromne problemy, aby odnieść sukces i przetrwać na rynku. Szczególnie po tym, co “zafundowało” nam wspaniałe GameForge.

Po pierwsze: sprowadzili do Europy/Ameryki Północnej stary zapomniany tytuł, który rzeczywiście miał swój okres hype’u, ale przypadał on na lata 2011-2013, a nie teraz.

Po drugie: GameForge zrobiło z KUF2 tytuł Buy-To-Play (zamiast obowiązującego w Azji F2P), co boleśnie odbiło się na liczbie graczy.

Po trzecie: od półtora roku Kingdom Under Fire 2 był pozostawiony samemu sobie. Przez ten czas nie otrzymaliśmy żadnej (!!!) aktualizacji z nową zawawrtością. 

Efekt? 26 października Kingdom Under Fire 2 zostanie zamknięty na amen, chociaż już od dzisiaj nie można dokonywać zakupów za realną gotówkę.

Dear Bersians,

regrettably, we must announce today that the time has come to cease the fighting on the battlefields of Bersia: Gameforge will discontinue the operation of KINGDOM UNDER FIRE 2 on 26/10/2021. We look back on epic mass battles, hordes of enemies and, in particular, a unique community.

We are grateful for the amazing time we could spend together and will always remember it fondly.

Kingdom Under Fire 2 był “fascynującą hybrydą MMORPG i strategii w czasie rzeczywistym”.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube