Gold Road to nowy dodatek Elder Scrolls Online. Będziemy mogli personalizować skille!

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
14 4861
Gold Road to nowy dodatek Elder Scrolls Online. Będziemy mogli personalizować skille!

Zacznijmy jednak od nowego cinematika, który pod względem wykonania w żaden sposób nie ustępuje projektom Blizzarda…

A teraz do rzeczy.

“Gold Road” to nowy dodatek/rozdział Elder Scrolls Online. Premiera jest zaplanowana 3 czerwca na PC/MAC oraz 18 czerwca na konsolach.

“Gold Road” zabierze nas do West Weald – regionu, który (fanom Elder Scrolls) może być znany z Obliviona. Jednak ESO to inna oś czasu, więc spodziewajcie się znacznych zmian, nie tylko w formie kosmetycznej.

Fabuła “Gold Road” ma wystarczyć na 30 godziny zabawy i skupić się na…

Zbadaj powrót Ithelii, daedrycznego księcia, którego nigdy wcześniej nie widziano w serii Elder Scrolls . Odkryj plany jej najbardziej oddanych wyznawców i chroń Tamriel przed chaosem nieokiełznanych zmian.

Dostaniemy też nową aktywność w otwartym świecie – Mirrormoor Incursion, nowe Delve’y, nowe Public Dungeony, nowe sety przedmiotów oraz nowego 12-osobowego Triala (rajda) – Lucent Citadel.

Jednak największa nowość to bez wątpienia Scribing – funkcja, która była życzeniem i marzeniem fanów Elder Scrolls Online od wielu lat. Scribing według plotek miał wejść już w ubiegłym roku, ale koniec końców trafi do ESO dopiero teraz.

Scribing to system pozwalający personalizować umiejętności oraz dostosowywać je do własnego stylu gry poprzez edycję ich efektów (dodając buffy, debuffy lub całkowicie zmieniając zastosowanie skilla). Wspomniano również o zmianach wizualnych danych umiejętności.

Producenci ESO przyznają, że Scribing zapewni niespotykane dotąd możliwości budowania postaci.

Póki co Scribing jest tajemnicą, ale na zakończonym przed chwilą pokazie coś nie coś wspomniano o nowym systemie.

TUTAJ możecie już zamawiać “Gold Road”. Ceny – jak na dzisiejsze standardy – są bardzo atrakcyjne i zaczynają się od ~150 zł.

 


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube