Goło i wesoło w Conan Exiles! Gra jest z nami od 3 lat!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
3 2217
Goło i wesoło w Conan Exiles! Gra jest z nami od 3 lat!

Pora na świętowanie! Funcom poinformowało, że ich Conan Exiles jest z nami od trzech lat. 8 maja 2018 roku wystartował oficjalnie ten sieciowy survival o którym było całkiem głośno. Nie tylko ze względu na kultowe uniwersum Conana Barbarzyńcy. Nie tylko dlatego, że to nowa gra od Funcom i gracze byli ciekawi. Głośno o Conan Exiles było ze względu na brutalność oraz wszechobecną nagość.

Ilość artykułów na temat biegających fallusów była zatrważająca. U nas oczywiście również nie brakowało takich tekstów. W końcu taki temat sprzedaje się niezwykle dobrze. Jak jednak wygląda Conan Exiles po tych trzech latach? Czy nadal jest tam tylko goło i wesoło?

Nie, Funcom faktycznie rozwinęło ten tytuł, który wytrzymał próbę czasu. Conan Exiles ma się dobrze, a deweloperzy zapewniają, że produkcja zarabia na firmę na tyle dużo, że nie ma się co martwić o jej przyszłość. Jest tak dobrze, że Funcom szykuje nawet kilka nowych gier w uniwersum Conana Barbarzyńcy.

“We know it’s been a little bumpy at times, and to that we offer our deepest appreciation for your support, your passion, and your patience over the years. We wouldn’t be here without YOU: The modders, the builders, the artists, the slayers, the roleplayers, the adventurers; the community,” reads part of the post. “You, Exiles, are who we are truly grateful for. Thank you!!”

Ktoś z Was nadal gra w Conan Exiles? Co sądzicie o tym tytule?


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube