Gotowi na podwyżki cen waluty premium w LoL-u i TFT o około 20%?

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
15 2276
Gotowi na podwyżki cen waluty premium w LoL-u i TFT o około 20%?

Riot Games informuje, że od 19 sierpnia czasu pacyficznego ceny w RP i Monetach TFT w większości regionów wzrosną ze względu na ogólnoświatową inflację, wahania kursów, konieczność wyrównania poziomu cen w regionach i pomiędzy nimi, konieczność zachowania jednolitej struktury cen produktów oraz inne czynniki wpływające na wzrost kosztów. 

Oznacza to, że podwyżki dotkną również Polskę i to całkiem drastycznie – mówimy o średnim wzroście na poziomie 20%, czyli jednym z najwyższych względem innych krajów. Niemniej wszyscy odczują podwyżkę, nie tylko my, bo Riot Games wprowadza zmiany praktycznie wszędzie. 

Przed podniesieniem cen firma zaoferuje podwójną „premię RP” i „premię Monet TFT” dotyczącą wszystkich RP i Monet TFT wydanych w dowolnym regionie od 14 do 31 lipca czasu pacyficznego. Po zakończeniu promocji zestawy RP wrócą do poprzednich cen aż do 19 sierpnia.

Riot Games zaznacza przy tym, że ceny dostosowało tak, aby w ramach jednej transakcji można było dostać skórkę bohaterów za 1350 RP i skórkę areny za 1380 RP/Monet TFT. Będzie więc drożej, ale i teoretycznie uczciwiej, a  także bardziej jednolicie – ceny będą miały końcówkę „0,99”, aby było spójnie z urządzeniami mobilnymi. 


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube