Gra MMORPG z unikatowym systemem walki. Atlantica Online obchodzi urodziny!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
4 1766
Gra MMORPG z unikatowym systemem walki. Atlantica Online obchodzi urodziny!

Atlantica Online nie możemy nazywać jakimś tam MMORPG. Jest to gra, która posiada jeden z najbardziej unikatowych systemów walki w całym gatunku Massively Multiplayer Online.

Zamiast jednej postaci, kierujemy kilkoma klasami równocześnie, które – takie jest założenie – powinny się nawzajem uzupełniać. Potyczki są turowe, więc wymagane jest także talent stategiczny, szczególnie w późniejszych elementach gry (dungeony, rajdy itd.).

Szkoda, że trend zapoczątkowany przez Atlanticę Online w 2008 roku nie przyjął się na rynku. Na palcach jednej ręki możemy wyliczyć gry, które posiadają u siebie podobny Battle System.

Warto także wspomnieć o świecie gry, które jest połączeniem fantasy z historycznymi lokacjami oraz postaciami (ostatnio dodano tam Spartakusa). “Podstawowym miejscem gry jest alternatywna historia o tematyce fantasy, złożona z różnorodnej mieszanki elementów historycznych, kulturowych, alegorycznych i mitologicznych”.

Najważniejsze jednak, że Atlantica Online wciąż istnieje i wciąż dostaje regularne aktualizacje. Obecnie na rynku mamy dwie wersje: globalną oraz europejską.

Zagracie TUTAJ.

Obchody 13. Urodziny gry wiążą się z darmowymi prezentami, buffami, boostami do expa oraz rocznicowymi eventami. Świętowanie potrwa do końca miesiąca.

Szczegóły pod tym adresem.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube