Gracie w Eudemons Online? Mamy dla was bardzo ważną informację

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
3 2603
Gracie w Eudemons Online? Mamy dla was bardzo ważną informację

Dzisiaj, w celu poprawienia populacji, serwer Leo jest łączony z serwerami Aries/Gemini, tworząc jeden wielki megaserwer "Aries". Jeśli nie chcecie stracić swojej postaci ani wszystkich wyfarmionych przedmiotów, musicie zadbać o to, żeby nie posiadać (NIE POSIADAĆ!) na koncie dwóch bohaterów na wspomnianych już światach (Leo, Aries, Gemini). Inaczej system automatycznie skasuje postać z Leo i wasze żale w niczym już nie pomogą. 

Eudemons Online istnieje od 2007 roku, więc Server Merge nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Przychodzi taki moment w „życiu” każdego MMORPG, w którym trzeba odrzucić dumę i przyznać otwarcie, że populacja gry wymaga uzdrowienia, czyli w tym przypadku – łączenia światów. Każdą grę, prędzej czy później, czeka taki "zabieg". Nie ma szans, żeby przez tyle lat utrzymać liczbę graczy na równym poziomie (poza kilkoma wyjątkami). 

Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło. Przynajmniej mamy pewność, że w kolejnych tygodnia/miesiącach nie będzie pustek w Eudemons Online. Po łączeniach zawsze czujemy się tak, jakby to był pierwszy dzień od startu. 

Zagracie TUTAJ


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube