Gracz, który przeszedł całego World of Warcraft. W czołówce mamy również Polaka

154144577 main

Chcecie zobaczyć wymierający okaz MMORPG no-lifera? Proszę bardzo.

Oto “Billymz” (Troll Balance Druid) – Brazylijczyk z brazylijskiego serwera Azralon, który jest pierwszą osobą w obecnej wersji World of Warcraft (9.0.5), która zdobyła wszystkie dostępne osiągnięcia dla swojej postaci.

“Billymz” przekroczył magiczną barierę 36,000 Achievement Points i można powiedzieć, że przeszedł/pokonał całego WoW-a. Od początku do końca.

Niestety, nie mamy informacji, ile czasu zajęła mu ta wirtualna podróż aka mordęga. Kilka tysięcy godzin? Kilkanaście tysięcy godzin? A może więcej? 

Oczywiście jest to chwilowa sława i chwilowy sukces. Po tym, jak na serwery World of Warcraft wleci kolejny patch, w grze pojawi się więcej wyzwań i więcej osiągnięć do skompletowania. Wyścig będzie trwał i trwał.

Szczególnie że za konkurenci “Billymz” znajdują się tuż za nim, tracąc zaledwie dwadzieścia punktów AP.

Co ciekawe, 20. Miejsce w światowym rankingu Achievements Points zajmuje nasz rodak “Kriszi” (35870 AP) z najlepszej polskiej gildii “Error Code”. Gratulacje!

Wydawało się, że Polacy niespecjalnie liczą się w World of Warcraft, ale przykład "Krisziego" i "Error Code" udowadnia, że nie jest z nami tak źle. Pod względem umiejętności czy samozaparcia na pewno nie ustępujemy graczom z USA, Brazylii czy Azji. 

Zobacz także

14 komentarzy