Gracz League of Legends pobił swoją dziewczynę podczas streama. Został aresztowany…

Dodany przez guru około 6 lat temu
25 13782
Gracz League of Legends pobił swoją dziewczynę podczas streama. Został aresztowany…

Sprawa jest poważna i naprawdę nie ma sie z czego śmiać. Bicie, zastraszane czy nawet psychiczne znęcanie się nad kobietami jest aktem godnym potępienia i pogardy. Takie zachowanie powinno być tępione i karane na wszelkie możliwe sposoby. Nie ma przyzwolenia w normalnym społeczeństwie na tego typu patologie. 

Tym bardziej przykro, że takie coś wydarzyło się na streamie jednego z popularniejszych graczy League of Legends. „Vasilii”, bo o nim mowa, to bardzo znana persona w światku LoL-a.

Zaczęło się niewinnie. Dziewczyna zwróciła mu uwagę, że nie powinien się tak denerwować i krzyczeć w czasie gry. Ten odpowiedział, że to nie jego wina, ale innych graczy (bla bla bla...). Dyskusja wciąż trwała, aż tu nagle... (oglądać od 1:12)

Pewnie nie znacie chińskiego języka, więc łapcie tłumaczenie przygotowane przez osoby z Reddita League of Legends, gdzie sprawa pobicia była najgorętszym tematem wczorajszego dnia.

Vasilii – I would kill you right now 

Vasilii – F**k your mom (kilka razy) 

Potem słyszymy płacz dziewczyny i słowa „You beat me for this?", co jasno wskazuje, że „Vasilii” podniósł rękę na swoją partnerkę. Wstyd.

Na szczęście nie doszło do czegoś gorszego. Dziewczyna wezwała policję, która pojawiła się w domu i aresztowała „wybuchowego” gamera. Niedługo potem dowiedzieliśmy się, że kontrakt „Vasiliii” z drużyną Newbee został zakończony. Chińska organizacja nie chce mieć takich graczy pod swoimi skrzydłami.

Tak samo postąpił zarząd Laeague of Legends Esports, który odsunął „Vasilii” od wszystkich rozgrywek LoL-a. Tych profesjonalnych i tych półprofesjonalnych. Nasz chiński „bijatyka” nie zagra już sobie o żadne poważne nagrody.

We can confirm that Vasilii is under investigation and is suspended effective immediately from all professional, semi-professional, and Riot-sanctioned competitive play

Mówiąc w skrócie – jego kariera esportowego gracza została właśnie przekreślona.  


25 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube