Gracze Defias Brotherhood, szykujcie się na zastrzyk nowej krwi w World of Warcraft!

7ab80230 fd3e 11e9 b1fb 9ad2ff932eea

Pora na kolejne łączenie serwerów w World of Warcraft. Które, europejskie światy czeka fuzja tym razem? Darkspear, Saurfang i Terokkar przyłączą się do Bloodfeather, Burning Steppes, Executus, Kor’gall oraz Shattered Hand. Z kolei Dragonblight i Ghostlands trafią do Deathwing, Karazhan, Lightning’s Blade oraz The Maelstrom.

Na koniec zostawiam Darkmoon Faire i Earthen Ring, których graczy spotkamy w Defias Brotherhood, Ravenholdt, Scarshield Legion, Sporeggar oraz The Venture Co. Defias Brotherhood to również popularny serwer World of Warcraft wśród polskiej społeczności i zdecydowanie przyda mu się zastrzyk nowych graczy.

Blizzard rzucił również garścią nowych informacji na temat Shadowlands. Wiemy przykładowo, że nie planowane są na premierę dodatku większe zmiany w systemie Covenant. Dostaniemy to, co znamy z bety i jeśli coś będzie modyfikowane to dopiero w przyszłości dodatku, ale nie w najbliższym czasie.

Fani altów będą mogli przeżyć historię dodatku i Covenantów zgodnie z kolejnością fabularną, ale nie będą do tego zmuszeni – każdy wybierze, która opcja pasuje mu bardziej. Torghast odblokujemy szybciej, niż planowano, ale za to Twisting Corridors traktować należy jako „challenge mode” wieży.

Co zatem ze zmianą Covenantu, a dokładniej powrotem do stronnictwa, które się opuściło? Dwa Weekly Questy trzeba będzie wykonać, aby wrócić, więc wbrew pozorom nie jest tak źle. Możemy spodziewać się zmian u vendorów PvP, a jeśli chodzi o sockety to będą losowe. Co jednak ciekawe, będziemy mogli dodać je do przedmiotów poprzez specjalne „consumable”, kupowane od Ve’nari. Sockety będziemy mogli nałożyć na:

  • Helms

  • Rings

  • Necks

  • Bracers

  • Belts

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

9 komentarzy