Gracze League of Legends wybrali, która postać zostanie zreworkowana

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
4 3905
Gracze League of Legends wybrali, która postać zostanie zreworkowana

W 2021 roku to Udyr wzięty został na warsztat, jeśli chodzi o rework. Riot Games zorganizowało jednak kolejne głosowanie, aby następny bohater mógł otrzymać porcję przeróbek (VGU). Zapytano społeczność League of Legends o to, kogo chcieliby zobaczyć odnowionego. I cóż, jednogłośnie wygrał… Skarner!

Jesteśmy niezwykle przejęci faktem, że to właśnie Skarner wygrał głosowanie na VGU, ponieważ uważamy, że ma ogromny potencjał, by stać się zupełnie wyjątkowym bytem w składzie League. W przeszłości próbowaliśmy już wprowadzać małe przeróbki w zestawie Skarnera, ale nigdy nie wpłynęły one na podniesienie jego popularności, więc będziemy iść w stronę gruntownej zmiany jego zestawu, motywu i wyglądu (tak jak w przypadku Siona i Urgota). Postaramy się zachować jego „porywającą” superumiejętność, ale poza tym przerobimy go od podstaw.

Riot Games postanowiło zwrócić również uwagę na Shyvane, która zawsze ociera się o podium, ale ostatecznie nigdy nie załapała się na VGU. Dlatego deweloperzy zapowiadają, że o ile nie mogą obiecać, że Shyvana będzie następnym dużym reworkiem, to z pewnością jest mocnym typem na kandydatkę do otrzymania gruntownej przeróbki poza głosowaniem (tak jak Mundo).

Przy okazji pojawiło się również głosowanie na odnowienie motywu, które również zakończyło się miażdżącym zwycięstwem jednej opcji. Gotyk wygrał we wszystkich regionach. Piekielni zajęli dalekie drugie miejsca, a po piętach deptali im świetliści. Przygotujcie się więc na to, że w roku 2022 pojawi się dedykowana seria skórek.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube