Gracze Lord of the Rings Online odkryli tajemniczego questa z bardzo nietypową nagrodą

Hkv4fhf

Nie tylko World of Warcraft zawiera w sobie tajemnice. Turbine Studios Standing Stone Games wprowadziło do Lord of the Rings Online – przy okazji kwietniowego eventu z okazji dziesiątej rocznicy gry – specjalne zadanie, które zostało odkryte dopiero teraz. Dwa miesiące po fakcie.

Było to możliwe dzięki skompletowaniu dziesięciu skrawków papieru. Połączenie ich w całość pozwalało zdobyć pełną wiedzę, co do lokacji, do której mamy się potem udać. Tym miejscem okazało się być wzgórze na południowy-zachód od Northern Bree-Fields. Kiedy gracze dotarli na miejsce – co ujrzeli? Stojący kamień. Łapiecie? Stojący – Standing, kamień – Stone (Standing Stone). Nazwa i wygląd takie same (no prawie takie same), jak logo producentów Lord of the Rings Online.

Przypadek? Nie sądzę.

Kliknięcie na skałę oraz wykonanie kilku prostych czynności (/cower, /mourn, /lookaround, /story, /sit), pozwalało ukończyć questa, oraz otrzymać finalną nagrodę. Jaką? Jak to jaką... wiadomo, że stojący kamień. Ale tym razem jako dekorację do naszego domku. Naprawdę:)

Zobacz także

20 komentarzy