Gracze wygrali! RuneScape nie wprowadzi więcej Hero Passa!

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
7 1700
Gracze wygrali! RuneScape nie wprowadzi więcej Hero Passa!

Społeczność RuneScape odniosła spore zwycięstwo. Jagex oficjalnie wycofuje się z Hero Passa. Obecna przepustka pozostanie w grze i nie zostanie zmieniona, ale już więcej nie trafi do tego MMORPG-a. Wraz z końcem Underworld, do gry nie zawita kolejna nowość tego typu, co oznacza, że deweloperzy porzucili w ogóle plany o jej przerobieniu.

Hero Pass wywołał ogromne poruszenie wśród graczy RuneScape. Wiele tygodni dyskutowano na temat przepustki, przepychano się na temat tego, jak ją zmienić oraz dostosować. Ostatecznie Jagex podjęło decyzję o jej usunięciu, a wszystko dla dobra społeczności. Jest to zatem powód do świętowania, ale czy aby na pewno?

Niektórzy zwracają uwagę, że skoro tym razem Jagex się nie udało lepiej zmonetyzować RuneScape, to zrobią drugie podejście. Pewnie bardziej ostrożne i mniej jawne, ale trzeba mieć oczy dookoła głowy. Na te głosy również pojawia się kontra – nikt nie broni deweloperom chcieć zarabiać na projekcie, ale niech będzie to w sposób przemyślany, a nie psujący MMORPG-a. Dlatego pozostaje czekać i obserwować, jaki nowy system nagród zostanie zaproponowany do RuneScape.

Pełne ogłoszenie dostępne jest tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube