Grał po 8 godzin dziennie i zdobył wszystkie unikalne przedmioty w Diablo 2 Resurrected

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
6 25526
Grał po 8 godzin dziennie i zdobył wszystkie unikalne przedmioty w Diablo 2 Resurrected

Poznajcie prawdopodobnie największego maniaka Diablo 2 Resurrected na świecie.

Oto “Enpherno”, któremu udało się – jako pierwszej osobie w D2R – ukończyć wyzwanie społeczności “Holy Grail” (Święty Graal), polegające na samodzielnym zdobyciu wszystkich unikalnych przedmiotów w grze.

A jest ich prawie 400. 

Celem wyzwania ze Świętym Graalem jest skompletowanie w pojedynkę każdego zestawu i zebranie każdego unikalnego przedmiotu w grze (co oznacza, że przedmiot musi wypaść dla danego gracza – handel wymienny jest niedozwolony!).

Naszemu bohaterowi zajęło to “tylko” 438 godzin, co oznacza, że “Enpherno” spędzał na farmieniu przedmiotów… około 8 godzin dziennie (pamiętajcie, że Diablo 2 Resurrected to nowa produkcja, która wystartowała dopiero pod koniec września)

Ostatnim przedmiotem, na który “Enpherno” polował przez ostatnie kilkadziesiąt godzin, była osławiona zbroja “Moc Tyraela”.

Gratulacje, gratulacje i jeszcze raz gratulacje!

Warto się także zapoznać ze wpisem “MrLlamaSC” (najlepszego speedrunnera Diablo 2 ever), który wyjaśnia jak trudne i jak skomplikowane jest to wyzwanie. 

Choć brzmi trudnie, w rzeczywistości jest jeszcze trudniejsze. Chociaż niektóre przedmioty w D2 dropią bardzo często, to wiele przedmiotów w Diablo 2 może być dość trudnych do znalezienia ze względu na sposób, w jaki wypadają przedmioty w grze. 

Przechodząc do szalonych ultra rzadkich przedmiotów, istnieje wiele przedmiotów, których szansa na wypadnięcie wynosi ponad 1:100 000, przy czym oczywiście Moc Tyraela jest najrzadszym z nich wszystkich. Większość graczy w Diablo 2 nigdy nie znajdzie Mocy Tyraela, nie tylko ze względu na szaloną rzadkość tego przedmiotu, ale także ze względu na specyficzną, ukierunkowaną farmę, która jest często wymagana do jego zdobycia.

Właściwie ukończyłem jednego Świętego Graala w moim życiu w Diablo 2 i zajęło to około 2500 godzin, z czego około połowę poświęciłem na poszukiwanie tylko jednego przedmiotu. Bez względu na to, jak szybko się poruszasz lub ile potworów zabijasz, czasami Diablo 2 RNG po prostu nie chce upuścić potrzebnego przedmiotu.

Jednak w tym przypadku Enpherno był w stanie zabezpieczyć wszystkie przedmioty w czasie krótszym niż 500 godzin, ustanawiając nowy rekord najszybszego Graala ukończonego w historii! Prawdziwie świadectwo jego umiejętności... plus oczywiście odrobina szczęścia.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube