Grali w WoW-a tysiące godzin, żeby zdobyć tego mounta...

Dodany przez guru prawie 6 lat temu
13 11212
Grali w WoW-a tysiące godzin, żeby zdobyć tego mounta...

Niemożliwe stało się możliwe. Pierwsi gracze wbili właśnie 100 poziom „Exalted Reputations”, odblokowali specjalne osiągnięcie, a potem zgarnęli bardzo unikalnego mounta - Pureheart Courser. 

Napatrzcie się, bo takich wierzchowców nie spotkacie zbyt wiele w świecie Azeroth. Maksymalnie kilka na realm, może nawet mniej. 

Nie wiemy, ile czasu zajęło osiągnięcie takiego poziomu reputacji, ale to pewnie kwestia nie setek, ale tysięcy godzin. Nasi bohaterowie nolajferzy mogą wreszcie wziąć wolne i wyjść na dwór, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. 

„Exalted” (Wywyższony) to najwyższy z poziomów reputacji. Cały system działa podobnie do systemu expienia. Wykonujemy zadania lub zabijamy określone grupy potworków potwory. No i potem awansujemy na Friendly, Honored, Revered, Exalted itd. 

W przeciwieństwie do doświadczenia, można stracić punkty reputacji z niektórych frakcji , poprzez zabijanie członków przeciwnej frakcji lub poprzez pomoc rywalizujących frakcji. Dla rywalizujących frakcji, zyskując reputacji z jednym zwykle spada reputacji z innymi, ale w większym stopniu.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube