Gry Riot Games zadebiutowały na Epic Games Store!

Riot games epic games store league of legends valorant jinx 1248x702 e22dd7eb94bf

Gry Riot Games pojawiły się na Epic Games Store. *Wszystkie!

To naprawdę nietypowa wiadomość, bowiem od lat Riot Games utrzymywał swoje produkcje (przede wszystkim League of Legends) w obrębie swojego klienta. Ich MOBA od początku (czyli ponad 10 lat!) nie była dostępna na Battle.net, Steam, GOG, czy innej platformie. To całkiem nietypowe, bowiem coraz więcej produkcji sieciowych (w tym MMORPG) postanowiło zaoferować alternatywną przystań poza własnym klientem – czy to Steam, czy Epic Games Store.

Riot Games uznało, że najwyższa pora, aby League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra i inne przyszłe gry, zadomowiły się również w nowym miejscu, czyli Epic Games Store. Najwidoczniej umowa współpracy nie dotyczyła jedynie Jinx w Fortnite.

Nic więcej na temat tej kooperacji nie zostało powiedziane. Być może w przyszłości pojawią się skórki do League of Legends dostępne dla graczy z Epic Games Store, ale to jedynie teoria. Na ten moment pozostaje czekać i obserwować, czy rozwinie się to w coś większego, czy to po prostu debiut w nowym miejscu, aby dotrzeć do większej ilości graczy.

Jak myślicie jednak, kto na tym bardziej zyska? Riot Games czy Epic Games?

*Wyjątkiem jest League of Legends: Wild Rift, które dostępne jest na Google Play oraz Apple Store ze względu na bycie grą mobilną.

Zobacz także

10 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz