Guild Wars 2, Albion Online i inne gry usunięte z GeForce Now

Maxresdefault

Smutna informacja dla wszystkich użytkowników korzystających z GeForce Now - (bez wątpienia) najlepszej usługi do strumieniowania gier. 

Od wczoraj (31 maja) z listy obsługiwanych produktów zniknęła pokaźna grupa tytułów. Niestety część z nich jest związana bezpośrednio lub pośrednio z gatunkiem MMORPG. 

(zwróćcie uwagę na czerwony kolor)

Albion Online, Battlerite, Battlerite Royale, Black Squad Blackwake, Darwin Project, Dead Frontier 2, Dragon Nest, Guild Wars 2, Heroes of Newerth, Hunt Showdown, Lineage 2, Magic: The Gathering Arena, Minion Masters, Next Day: Survival, SCUM, The Thunter: Call of the Wild, Z1 Battle Royale - te gry opuściły już GeForce Now. 

Co prawda żadna z nich nie posiadała jakichś super wysokim wymagań sprzętowych, aczkolwiek dzięki GeForce Now i zdalnemu dostępowi do superkomputerów Nvidii mogliśmy się cieszyć np. Guild Wars 2 na maksymalnych (lub prawie maksymalnych) ustawieniach graficznych bez spadających klatek na sekundę. Było to szczególnie pomocne w zatłoczonych miejscach, WvW lub wtedy, gdy na ekranie działo się wiele rzeczy równocześnie. 

UPDATE: a jednak Guild Wars 2 zostaje. Najnowszy komunikat (TUTAJ) informuje, że NCSoft/ArenaNet dogadała się z Nvidią i pozostawiła GW2 na platformie. To samo z MTG Arena. Niestety cała reszta tytułów została usunięta...

Zobacz także

20 komentarzy