Guild Wars 2 już szykuje się do czwartego dodatku! Nowe Living World w drodze!

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
1 3143
Guild Wars 2 już szykuje się do czwartego dodatku! Nowe Living World w drodze!

ArenaNet podkreślało, że End of Dragons nie oznacza End of Guild Wars 2 i niejako chcąc to potwierdzić, firma poinformowała o powolnym rozpoczęciu prac nad kolejnym dodatkiem. Powolnym, bowiem priorytetem jest teraz zawartość popremierowa do aktualnego rozszerzenia, ale deweloperzy chcą, aby gracze mogli odetchnąć z ulgą – ten MMORPG dalej będzie rozwijany.

Teraz dowiadujemy się, że pani Indigo (Boock) Linde odpowiadać ma za fabularne kwestie w nowym dodatku do Guild Wars 2. Oficjalnie piastuje stanowisko Narrative Lead w Expansion 4 dla tejże produkcji. Cóż to oznacza dla graczy? Pani ta pracowała przy End of Dragons, więc „coś tam” o grze wie. Jeśli jednak obecne rozszerzenie Wam nie pasuje, to przyszłe (pod względem fabularnym) również może nie przypaść Wam do gustu.

Pewnym sprawdzaniem umiejętności będzie pierwszy sezon nowego Living World przy którym Indigo (Boock) Linde również maczała palce. Living World Season 1 powróci do Guild Wars 2 już 19 kwietnia, a ArenaNet gwarantuje, że atrakcji nie zabraknie. Całość podobno została dostosowana  w taki sposób, aby odpowiada do obecnej formy gry. Aktualizacja dostępna będzie za darmo i nie trzeba niczego odblokowywać – ani teraz, ani później.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube