Guild Wars 2 ma niezłe plany na wakacje! Premiera na Steam coraz bliżej?

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
1 1906
Guild Wars 2 ma niezłe plany na wakacje! Premiera na Steam coraz bliżej?

ArenaNet przedstawiło swoje letnie plany na dalszy rozwój Guild Wars 2 i wygląda to całkiem nieźle. Rozpoczniemy od kolejnego rozdziału Living World Season 1, który udostępniony zostanie 19 lipca. Będzie to epizod numer 3, a jakiś czas po nim, bowiem 13 września, dostaniem epizod numer 4. Mowa tutaj cały czas o starej historii Guild Wars 2.

Coś poza tym? World bossy doczekają się szeregu usprawnień, dzięki czemu staną się o wiele ciekawszym wyzwaniem. A wszystko to przed debiutem tego MMORPG-a na Steamie. Na zmiany może liczyć Great Jungle Wyrm, Fire Elemental, Svanir Shaman Chieftain oraz Shadow Behemoth. Dzięki poprawkom bossowie będą bardziej „współcześni”, co ma być atrakcją zarówno dla nowych, jak i starych graczy Guild Wars 2.

ArenaNet planuje również zmiany w rajdach, a dokładniej w nagrodach z nich. Całość ma zostać uproszczona, aby nie budzić wątpliwości co do tego, na co możecie liczyć i co w ogóle Was powinno interesować. Będzie mniej walut, ujednolicone koszty, a przy tym wszystkim samych nagród nie będzie mniej. The Mistlock Instability również zostanie zmodyfikowany, aby poziom trudności w Fractals of the Mists nie skakała jak szalony, tylko był bardziej sensowny.

W międzyczasie zorganizowane zostanie wydarzenie Festival of the Four Winds (2 sierpnia), a także udostępniona trzecia generacja legendarnych wariantów broni z End of Dragons – tym razem poświęcona Kralkatorrikowi. 23 sierpnia ArenaNet skupi się dookoła obchodów dziesiątych urodzin Guild Wars 2 i ponoć w związku z tym pojawi się kilka ważnych ogłoszeń. Kto wie, może podana zostanie data premiery na Steamie?


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube