Guild Wars 2 niczym Cyberpunk 2077 - nie pojawi się na Steamie w listopadzie

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
4 2289
Guild Wars 2 niczym Cyberpunk 2077 - nie pojawi się na Steamie w listopadzie

Jakieś trzy miesiące temu ArenaNet informowało, że Guild Wars 2 zadebiutuje w listopadzie na Steamie. Będzie to w pełni funkcjonalna wersja MMORPG-a, która nie otrzyma osobnych serwerów – wszyscy mieliśmy grać na tych samych światach.

Co prawda nie było mowy o przenoszeniu kont i współdzieleniu swoich postępów, bo kto chciał zacząć grać na Steamie ten musiał rozpocząć przygodę od nowa, ale to i tak była dobra wiadomość – z pewnością Tyria dzięki Steamowi otrzymałaby zastrzyk nowych graczy. Niestety, świat Guild Wars 2 będzie musiał poczekać nieco dłużej na swój debiut na platformie Valve.

ArenaNet informuje, że przesuwa premierę Guild Wars 2 na Steamie. Deweloperzy w całości koncentrują się teraz na dodatku End of Dragons, dlatego postanowili przełożyć debiut MMORPG-a na nowej platformie. Kiedy zatem spodziewać się gry na Steamie?

Nie wiadomo, ArenaNet nie podaje żadnych terminów. W stosownym czasie pojawi się odpowiednia informacja o premierze Guild Wars 2 na platformie Valve, ale na ten moment projekt ten zostaje po prostu przełożony na bliżej nieokreśloną datę. Wygląda na to, że szybko na Steamie nie zagramy…


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube