Guild Wars 2 obiecuje, że Strike Missions będą jak porządne raidy z bossami

Dodany przez PefriX ponad rok temu
2 2024
Guild Wars 2 obiecuje, że Strike Missions będą jak porządne raidy z bossami

Strike Missions są już od dawna dostępne w Guild Wars 2 i to sposób ArenaNet na przytrzymanie graczy przy swojej produkcji. Firma zapewnia jednak, że ma plan, jak ulepszyć tę aktywność, aby była znacznie bardziej angażująca. W dodatku End of Drgons, Strike Missions przejdą transformację i staną się wymagającą aktywnością!

Strike Missions w End of Dragons otrzymają Challenge Mode w ramach którego dziesięcioosobowa ekipa będzie musiała zmierzyć się z wyzwaniem na poziomie raidu z bossem. Tryb ten weźmie standardową misję i rozbuduje jej mechaniki, a także wymiesza z innymi, aby za każdym razem zaoferować niespodziankę przy której trzeba mieć się na baczność. Każde Challenge Mode Strike Mission będzie miało wyższy poziom trudności.

ArenaNet zaznacza jednak, że tej atrakcji nie otrzymamy na start dodatku, tylko pojawi się ona z czasem w Guild Wars 2. Firma chce, aby gracze mieli chwilę, aby rozpracować nowe elitarne specjalizacje oraz buildy, zanim zostaną wrzuceni na głęboką wodę. Zapewniono również, że Strike Mission w End of Dragons będą miały ujednoliconą walutę.

To samo spotka również tę aktywność z The Icebrood Saga. Warto dodać, że walutę z najnowszego dodatku wymienimy również na tę starszą. Wszystko po to, abyście mogli nadrobić brakujące nagrody bez przymusu cofania się do nieaktualnej zawartości.

End of Dragons rozpocznie się w Guild Wars 2 w lutym 2022 roku.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube