Guild Wars 2 otrzyma Visions of the Past: Steel and Fire jeszcze w marcu!

ArenaNet poinformowało, że już 17 marca gracze Guild Wars 2 mogą liczyć na nową aktualizację zawartości. Wszystko w ramach Visions of the Past: Steel and Fire. Nie będzie to standardowy rozdział Living World, ale również mamy otrzymać nieco atrakcji w ramach Icebrood Saga.

Z opisu wynika, że przyjdzie nam cofnąć się w czasie i wcielić w członka Steel Warband, aby walczyć ramię w ramię z Rylandem Steelcatcherem, a nawet pokierujemy losami tego bohatera, kiedy przyjdzie nam przemierzać Darkrime Delves. Fabularnie mamy otrzymać sporo nowych informacji i szczegółów związanych z przeszłością – zwłaszcza na temat charrów i ich próby przebudzenia Elder Dragon Jormaga.

Poza tym ArenaNet informuje, że rozegramy ponownie cztery misje z Living World Season 1 po raz pierwszy od 2013 roku, dzięki Eye of the North. Jest to o tyle istotne, że sezon 1 znacznie różnił się od następnych – oferował atrakcje związane z open worldem i w dodatku ograniczone czasowo. W efekcie jeśli nie skorzystaliście z tych misji, kiedy były dostępne, to zwyczajnie przepadły. Nie dało się ich bowiem wykupić, czy odblokować na stałe, jak to ma miejsce z nowymi sezonami. A teraz powracają!

Na graczy czekają również nowe nagrody, jak skórki na bronie od Steel Warband, część zbroi Stone Summit oraz pełen Runic armor set z pasującą do niego peleryną. Fashion Wars 2 w końcu :).

Zobacz także

19 komentarzy