Guild Wars 2 pod koniec lipca wprowadzi legendarne runy i sigile

B2c23pvp murderball.0

30 lipca to chyba istotna data dla wielu gier sieciowych. Gdzie się nie obejrzeć, tam ktoś na koniec lipca zapowiada jakieś nowości. Nie inaczej jest w przypadku ArenaNet oraz Guild Wars 2. Co tym razem czeka Tyrię?

Przybycie legendarnych run oraz sigilów. Spokojnie, nie będą one mocniejsze od najlepszych egzemplarzy. Niemniej zaoferują coś, o co prosili podobno gracze Guild Wars 2. Mowa tutaj o możliwości dostosowywania bonusów pod własne upodobania. Kiedy włożymy legendarną runę do ekwipunku, przyswoi ona sobie właściwości dowolnego ulepszenia swojego typu. Do tego te runy będzie można wyciągać ze sprzętu dowolnie, bez przymusu używania Upgrade Extractora.

Mało? Zatem wspomnę, że legendarne runy zapewnią ten sam bonus setowy, co dowolna runa już włożona. Pozwoli to łączyć je z exotic superior runes. Aby zaopatrzyć się w te legendarne runy trzeba będzie udać się do Mystic Forge i zapewnić „prezenty”. Z tego co wiadomo, wśród nich znaleźć się powinny nowe materiały, które zostaną odblokowane przez nadchodzące, globalne wydarzenie.

A teraz powiedzcie mi – te legendarne runy to fajna sprawa?

Zobacz także

8 komentarzy