Guild Wars 2 pozwoli w trybie WvW używać skilli innej klasy

5aa8202 wvw

ArenaNet poinformowało, że od 5 do 12 lipca będzie można korzystać w Guild Wars 2 ze specjalnego wydarzenia. WvW Core Swap Special Event dedykowane jest fanom PvP, którzy chcieliby sprawdzić, co by było, gdyby ich klasa korzystała z umiejętności innych profesji.

W czasie trwania wydarzenia, osoby uczestniczące w World vs World będą mogły podmienić swoje zdolności. Jak będzie to działało? Pokonując przeciwnika, zostawi on po sobie świecącą sferę, która unosić się będzie nad jego ciałem przez krótki czas. Wejście w kulkę sprawi, że zdobędziemy dostęp do specjalnych zdolności naszego wroga.

Zachowamy wszystkie nasze weapon skille, a do tego wzbogacimy się o możliwość korzystania z umiejętności healing, utility oraz elite pokonanego przeciwnika. Będą one identyczne z tym, co oferuje profesja danej osoby. Oznacza to, że skradniemy również czas odnowienia. ArenaNet za przykład wypisało zdolności, które dostaniemy, gdy pokonamy thiefa:

  • Withdraw

  • Scorpion Wire

  • Blinding Powder

  • Skale Venom

  • Thieves Guild

Ach, przy okazji poinformowano, że w trakcie trwania wydarzenia, obowiązywać będzie podwójny bonus do punktów doświadczenia WXP, „25% extra WvW reward track progres” oraz 50% większy Magic Find.

Zobacz także

1 komentarzy