Guild Wars 2 przedstawia cztery kolejne typy klas

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
16 5136
Guild Wars 2 przedstawia cztery kolejne typy klas

O co chodzi? O to, o czym pisaliśmy w ostatnim newsie.

Razem z kolejnym major update’em dla Guild Wars 2: Secrets of the Obscure (premiera gdzieś na początku 2024 roku), każda nowa profesja zyska dostęp do nowej/innej broni z inwentarza gry oraz nowych umiejętności, dzięki czemu zmieni się ich styl walki, a cały GW2 stanie się jeszcze bardziej różnorodny oraz oryginalny. To tzw. “expanded weapon proficiencies”.

Dotychczas ArenaNet ujawniła trzy takie rodzaje klas: Ranger Dual Maces, Thief Axe oraz Warrior Staff.

Dzisiaj poznamy cztery kolejne “klasy”:

Mesmer Rifle

“Karabin to broń wspierająca dalekiego zasięgu, zawierająca narzędzia lecznicze i pomagające Twoim sojusznikom. Będziesz mógł np. Strzelić kulą w wybrane miejsce, co zapewni barierę i odporność pobliskim sojusznikom”

Elementalist Pistol

“Pistolet zapewnia pewną mobilność, kontrolę nad tłumem i duże obrażenia. Pistolet zapewni także kilka ciekawych decyzji w rozgrywce dzięki elementarnej mechanice pocisku, która zapewnia graczom wybór efektów dodatkowych”

Guardian Pistol

“Pistolety to para broni dystansowych, która specjalizuje się w zadawaniu obrażeń, pozwalając strażnikowi z łatwością zadawać wrogom krwawienie i oparzenia z dużej odległości”

Engineer Short Bow

“Inżynier eksperymentował z izolowaniem i przechowywaniem magii używanej przez innych oraz wprowadzaniem jej do własnych urządzeń. Doprowadziło to do stworzenia strzał napełnionych esencją, urządzeń wyposażonych w kanistry z destylowaną magią, które można wystrzelić w odległe miejsce. Strzały te można następnie zdetonować, uwalniając znajdującą się w nich esencję i pokrywając otaczający obszar magicznym polem, które działa zarówno na sojuszników, jak i wrogów. Magia tych kanistrów może nawet połączyć się w pewnych okolicznościach, powodując, że ich efekty będą jeszcze silniejsze niż wtedy, gdy zostaną użyte osobno”


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube