Guild Wars 2: The Icebrood Saga - Episode 1 Whisper in the Dark – oficjalny trailer

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
4 3279

ArenaNet zapowiedziało, że 19 listopada Guild Wars 2 wzbogaci się o nową aktualizację zawartości. Będzie nią pierwszy epizod nowego sezonu Living World o nazwie The Icebrood Saga. Pierwszy epizod zatytułowany został Whisper in the Dark.

Fabularnie udamy się do Far Shiverpeaks aby zmierzyć się z kolejnym niebezpieczeństwem, jakie na nas czyha. Do naszej dyspozycji oddana zostanie nowa mapa, Bjora Marches, do tego dojdą dwie maestrie: Raven Attunement oraz Essence Manipulation. Nie zabraknie również „Ancient Boreal weapon set” dla osób kolekcjonujących wygląd ekwipunku. Dostaniemy również trzech bossów do rotacji Strike Missions.

Warto dodać, że ten epizod dostępny jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy dodatku Path of Fire. Whisper in the Dark otrzymacie za darmo, jeśli zalogujecie się do Guild Wars 2 przed wydaniem kolejnego epizodu.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada GurufiX, czyli ja. Napisałbym coś o samym trailerze, wyraził swoje zdanie czy uczucia, ale mi nie wypada, bo to wpłynie na rzetelność tekstu, więc tego nie zrobię. Nie napiszę również, że skin do sceptera, wzorowany na kruku, jest dla mnie interesujący.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube