Guild Wars 2 upiększy nagrody z eventu przez narzekania graczy

Przyznaję się bez bicia – zapomniałem napisać o Lunar New Year w Guild Wars 2. Gdzieś tam zapowiadałem, że to wydarzenie pojawi się w produkcji ArenaNet, ale ostatecznie newsa o tym nie było, za co przepraszam. No więc atrakcja ta dostępna jest od 14 stycznia i różni się od tego, co widzieliśmy do tej pory. Deweloperzy dodali kilka atrakcji i nagród, więc teoretycznie wszystko jest w porządku. W praktyce zaś gracze narzekają (a kiedy tego nie robią) na wygląd niektórych nagród.

W tym konkretnym przypadku chodzi o dodane w Lunar New Year Shining Aureate weapons. Grupa graczy zwróciła uwagę, że nie jest to nowy oręż, a jedynie reskin czegoś, co jest dostępne dla graczy na poziomach około 40-50. Wątek na forum wzbudził spore zainteresowanie, narzekania zaczęły się piętrzyć i wydawać by się mogło, że zrobi się z tego grubsza afera. Nie, nie zdążyła, bowiem ArenaNet po prostu zareagowało.

Deweloperzy poinformowali, że zebrali opinie graczy na temat Shining Aureate weapons i przyznają, że nie trafili z tym zestawem broni. Dlatego zaktualizują ich wygląd, wprowadzając nowe efekty wizualne oraz podmieniając tekstury. Odpowiednia aktualizacja powinna pojawić się w Guild Wars 2 już 28 stycznia i jeśli posiadacie wspomnianą broń to otrzymacie jej ulepszoną wersję.

Przykład „skali problemu" możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także

4 komentarzy