Guild Wars 2 wprowadza nową funkcję i pokazuje zdjęcie z kolejnego dodatku

Dodany przez guru około miesiąc temu
24 6591
Guild Wars 2 wprowadza nową funkcję i pokazuje zdjęcie z kolejnego dodatku

ArenaNet doskonale zdaje sobie sprawę, że przedmioty kosmetyczne czy ogólne mówiąc “moda” to coraz ważniejszy system w każdym MMORPG-u…

… dlatego jutrzejsza aktualizacja wprowadzi do GW2 całkowicie nową funkcję – Cosmetic Inspection. Czyli możliwość “podejrzenia”, w jakie ciuszki są ubrani inni gracze.

Po niezliczonych prośbach i wielkich oczekiwaniach, w końcu przygotowana została rewolucja na scenie modowej Tyrii wraz z wprowadzeniem kontroli kosmetycznej!

W jutrzejszej wersji znajdziesz nową opcję zatytułowaną „Cosmetic Inspection” w menu kontekstowym (dostępnym po kliknięciu portretu innego gracza prawym przyciskiem myszy). Wybranie tej opcji spowoduje otwarcie nowego panelu, który pozwala zobaczyć wygląd stroju, broni i zbroi wyposażonego przez gracza oraz powiązane z nimi wybory barwników.

To nie wszystko.

ArenaNet opublikowała także nowe zdjęcie z nadchodzącego dodatku, który – według planów – ma się pojawić w drugiej połowie roku.

Zdjęcie przedstawia jedną z nowych lokacji. Chodzą plotki, że może to być miejscówka z ojczyzny rasy Charrów, choć nie ma żadnego potwierdzenia. Trzeba czekać.


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube