Guild Wars 2 wprowadzi Legendarną Garderobę

7559flegendary all

ArenaNet podzieliło się planami na przyszłą aktualizację do Guild Wars 2. Za podesłanie newsa oraz rozpisanie jego zawartości dziękuję użytkownikowi MyDPSisHigher. Teraz czytajcie:

„Legendary Armory - będzie to nowy system obok build templatów. W GW2 mamy legendarny ekwipunek. Nie jest on wcale potężny, bo posiada takie same statystyki jak dużo tańszy ekwipunek ascended. Można jednak swobodnie wkładać i wyjmować z niego ulepszenia (runy, sigile i infuzje), a ponadto swobodnie modyfikować staty które daje (możesz kiedy chcesz zmienić czy ma dawać statystyki pod obrażenia czy przeżywalność).

Legendarne przedmioty nie są przypisane do postaci. Można zawsze przy użyciu banku przełożyć je na inną postać z poziomem 80, ale jest to upierdliwe. Natomiast dzięki temu feature'owi postacie będą mogły korzystać z legend bezpośrednio z legendary armory, bez potrzeby ich ciągłego przekładania. Wszystkie postacie na koncie będą mogły wyekwipować ten sam legendarny item jednocześnie. Imo będzie to bardzo dobre dopełnienie build templatów.”

Do tego dojcie również ulepszone Equipment Template, pozwalające w łatwiejszy sposób kopiować „ustawienia” legendarnego ekwipunku w obrębie postaci. Niby nie jest to wielka aktualizacja, wywalająca z butów, ale teoretycznie przydatne rozwiązanie z kategorii Quality of Life – wbrew pozorom MMORPG-i również potrzebują tego typu nowości.

Zobacz także

20 komentarzy