Guild Wars 2 z nowościami w pierwszym kwartale 2020 roku – nowy epizod oraz „coś wielkiego”!

Guild wars 2

Kolejny epizod sagi, a raczej nowy odcinek Living World, pojawi już w styczniu. ArenaNet podkreśla przy tym, że nie będzie to zwykła aktualizacja z kilkoma drobnostkami, ale „coś większego”, co powinno ucieszyć graczy Guild Wars 2. Do tego deweloperzy zapewniają, że w pierwszym kwartale 2020 roku zamierzają dostarczać co miesiąc jakąś nowość do swojego MMORPG-a.

Na pierwszy ogień pójdzie Shadow in the Ice, czyli drugi epizod Icebrood Saga. Towarzyszyć mu będzie odświeżony/odnowiony festiwal Lunar New Year z nowymi aktywnościami (Celestial Challenge) oraz nagrodami. Potem mamy oczekiwać zmian w sferze „competitive” – pojawi się specjalny turniej i dojdą do tego poprawki PvP oraz WvsW.

Dalej w planach jest nowy rodzaj zawartości Living World, nazywany Visions of the Past – w ramach Steel and Fire dostaniemy historię, w której przestaniemy grać swoją postacią (commanderem/dowódcą), a zamiast tego poznamy przeszłość Rylanda Steelcatchera  z innej perspektywy. To wszystko pojawi się z nieogłoszoną dotąd nowością, która ma nas przyjemnie zaskoczyć.

Shadow in the Ice  zadebiutuje w Guild Wars 2 już 28 stycznia. Będzie to aktualizacja warta uwagi, przy czym deweloperzy zapewniają, że nieogłoszona niespodzianka ma być jeszcze lepsza. Jakiś pomysły co to będzie?

Zobacz także

19 komentarzy