Guild Wars 2 z nowym epizodem The Icebrood Saga - Jormag Rising

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
3 2979
Guild Wars 2 z nowym epizodem The Icebrood Saga - Jormag Rising

Za newsa dziękuję użytkownikowi Rozczos:

Po dwóch miesiącach od premiery poprzedniego epizodu Living World, w ręce graczy Guild Wars 2 ma trafić kolejny epizod The Icebrood Saga zatytułowany "Jormag Rising". Co nowego dostaniemy tym razem?

Rozszerzenie obecnej mapy, Drizzlewood Coast - szykujcie się, albowiem czas na kolejny etap wojny domowej pomiędzy Charrami. Nowa część mapy ma rozszerzy obecny meta event o szturm na Frost Citadel i nowy kawałek mapy, tak jak miało to miejsce w przypadku Bjora Marches. Nowe tereny będą znajdowały się na północ od obecnie dostępnego fragmentu Drizzlewood Coast, za ogromnym mostem przy którym kończy się obecny meta event.

W trailerze widzimy walki z użyciem ogromnych maszyn Charrów, jak i walkę z Claw of Jormag. Upgrade Waystation Mastery, Medizooka - wygląda na to że technologia Iron Legion potrafi nie tylko niszczyć, ale i leczyć? Spadając na spadochronach dane nam będzie strzelać do sojuszników leczącymi pociskami. A przynajmniej tak to wygląda na trailerze.

Nowe Adventures, Favor of the Spirits - znów będziemy mogli zaimponować owym trzem Duchom. Pokażemy Orłowi swoją sprawność w lataniu, zaimponujemy Rosomakowi swoimi czynami i udowodnimy, że jesteśmy wytrzymali jak Wół. Trzy nowe aktywności do ukończenia. Zapewne do skończenia raz dla Achievement Points a później może w daily.

Nowe nagrody - oczywiście nie mogło zabraknąć nowych nagród i skinów. Wraz z nowym epizodem dostaniemy ulepszenie naszej emotki /shiver której podstawowa wersja jest do zdobycia za ukończenie 37 achievmentów z epizodu "Shadow in the Ice".

Pięć nowych broni Dominion Tribune - a są to: greatsword, pistol, axe lub mace, scepter oraz rifle. Drugi set broni Stormcaller - upgrade pewnie w stylu broni Boreal. Wygląda na to że nasze bronie po ulepszeniu będą otoczone energią elektryczną, tak jak wskazuje na to ich nazwa. Oby tylko nie były tak drogie do zrobienia jak podstawowe ;)

Ulepszenie broni Boneskinner - czyli Boneskinner's Rib, Totem i Spine (odpowiednio Scepter, Focus i Staff) doczekają się ulepszenia i nowych efektów graficznych.

Nowa infuzja - Frost Legion Infusion. Kolejna infuzja która dołącza do całkiem pokaźnego już zbioru. Upodobni nas nieco do członków Frost Legion i zapewne będzie równie ciężka do wydropienia jak i inne.

Oprócz tego wszystkiego czeka nas kontynuacja historii. Koniec zeszłego epizodu zaprezentował nam nowego przeciwnika w postaci Frost Legion, grupy Charrów skorumpowanych przez magię Jormaga. Czy więc Bangar zrealizuje swój plan i przebudzi uśpionego Jormaga? Jeśli tak to ciekawe kto nad kim zapanuje i jak potoczy się ta historia.

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 28 lipca!


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube