Guild Wars 2 zapowiada plany na najbliższe miesiące – nie będzie nudy!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
5 4002
Guild Wars 2 zapowiada plany na najbliższe miesiące – nie będzie nudy!

ArenaNet postanowiło podzielić się swoimi planami na najbliższe miesiące w Guild Wars 2. Całość dotyczyć ma czwartego kwartału 2020 roku w tym MMORPG-u i zapowiada się całkiem przyjemnie. Koniec lipca oznaczać ma nowy epizod Icebrood Saga. W przyszłym tygodniu otrzymamy odpowiedni zwiastun oraz zapowiedź łakoci, jakie będą związane z tą atrakcją. Co dalej?

Festival of the Four Winds w połowie sierpnia, czyli wydarzenie, które raczej dobrze jest odbierane w Guild Wars 2. To jednak nie jedyna atrakcja tego miesiąca, bowiem 25 sierpnia rozpoczniemy świętowanie ósmej rocznicy tego tytułu. Tak, Guild Wars 2 jest już z nami od ośmiu lat! Jak ten czas szybko leci, prawda?

Ach, jeden z mountów nauczy się również nowej umiejętności, a do tego we wrześniu pojawi się nowy fractal. ArenaNet również wspomina, że najnowszy epizod w Guild Wars 2 również początkowo zadebiutuje bez głosów aktorów. Te dodane zostaną z czasem, a wszystko z powodu COVID-19.

Na temat najnowszego dodatku do gry na ten moment nadal nie ma żadnych informacji. Deweloperzy wspominali jednak, że jeszcze minie sporo czasu, zanim o nim usłyszymy.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube